O nas Kodeks Misja Wizja

.

Wizja

WIZJA PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA IM. JANUSZA KORCZAKA

• Zapewniamy dzieciom troskliwą opiekę w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa.

• Wspomagamy dzieci w rozwijaniu własnych możliwości twórczych, wyzwalaniu ich uczuć i samorealizacji.

• Wspólnie z rodzicami tworzymy optymalne warunki dla rozwoju i aktywnego stylu życia dzieci, pomagamy w procesie wychowania , opieki i edukacji.

• Wspieramy działania twórcze w różnych dziedzinach aktywności dziecka tak aby każde z nich znalazło możliwości indywidualnego rozwoju.

• Wychowujemy dzieci umiejące w sposób twórczy, realizować swoje aspiracje życiowe z poszanowaniem praw i potrzeb drugiego człowieka.

• Prowadzimy szeroki zakres działań dydaktyczno – wychowawczych dzięki którym dzieci zdobywają szeroki zakres wiedzy i umiejętności pozwalający sprostać wymaganiom szkoły.

• Naszymi walorami są: kompetentna, wykwalifikowana kadra pracowników, bardzo dobre warunki lokalowe, piękny ogród, serdeczna, życzliwa, sprzyjająca dziecku i rodzicom atmosfera.